Lyžování v blízkosti hotelu

Ski areál Horní Domky

Ski areál Horní Domky

 1,5 km      4 min.

Lyžařský areál Horní Domky se rozkládá v Horní Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657 – 1.315 m n.m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se může rovnat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR.

Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 14,4 km a místy šířky až 100m.

Přejít na web »

Ski areál Studenov

Ski areál Studenov

 2,8 km      5 min.

Skiareál Studenov se nachází v nadmořské výšce 550 – 933 m n. m. v blízkosti centra Rokytnice nad Jizerou. Fungování skiareálu zajišťuje několik provozovatelů lyžařských vleků – Spartak Rokytnice a.s., dále Skiservis Udatný a Ski Pařez.

Přejít na web »

Ski areál Modrá hvězda - Bahýnka

Ski areál Modrá hvězda - Bahýnka

 200 m      4 min.

Skiareál Modrá hvězda - Bahýnka je profilem a šířkou sjezdovky je vhodný především pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy.

Přejít na web »

Ski areál Sachrovka

Ski areál Sachrovka

 70 m      1 min.

Lyžařský areál Sachrovka je vhodný především pro rodiny s dětmi, začínající i pokročilé, snowboardisty a výcvikové kurzy. Sjezdovka je pravidelně udržována a je tedy určena i méně zdatným lyžařům.

Ve Skiareálu Sachrovka jsou k dispozici i služby lyžařské a snowboardové školy.

Přejít na web »

KONTAKT

ZJISTIT CENU a REZERVUJTE ONLINE

Akceptujeme tyto zaměstnanecké benefity

BENEFIT PLUS (platba objednávkou a kartou v aplikaci), BENEFITY CZ (platba kartou v aplikaci), EDENRED (platba přímo na našem terminálu)